O mně

Proč vůbec píšu blog?

           Prostřednictvím této platformy bych chtěla inspirovat mladé lidi k tomu, aby začali více cestovat a plnit si své sny. Chci ukázat, že cestování není jen pro pár vyvolených.

Sama ještě studuji, takže většinou cestuji dost nízkonákladově. Také využívám různé programy, díky nimž jsou náklady na cestování téměř nulové. Pokud se chcete dozvědět víc, navštivte rubriku cestování.

Cestovatelská tématika vás moc nebere? Nezoufejte. V sekci inspirace můžete najít články s lifestylovou tématikou – postupně tam budu uveřejňovat články plné inspirace a motivace.

Pár slov o mně

           Jmenuji se Anna, ale nikdo z mého okolí mi neřekne jinak než Anička. I když mne většina lidí odhaduje na 15, ve skutečnosti je mi 23 let. Už odmala jsem neposedná a pořád něco vymýšlím. Dokážu se nadchnout pro spoustu věcí, ale mé nadšení ne vždy dlouho vydrží. 😄

Vždy mne lákalo cestování a chtěla jsem si vyzkoušet život v cizí zemi (nejlépe v mé milovné Asii). Tento sen jsem si splnila, když jsem měla možnost půl roku studovat na univerzitě v Soulu. Kromě úžasných zážitků mi také tahle zkušenost v mnohém otevřela oči, začala jsem se více zajímat o zero waste a minimalismus a postupně jsem je začlenila do života.

Ráda využívám svůj čas efektivně, nebaví mne dlouhé povalování na pláži. Proto jsem se během letních prázdnin zúčastnila několika workcampů. Dobrovolničení mne natolik nadchlo, že jsem se přes Evropskou dobrovolnou službu vydala na dva měsíce do Turecka, kde jsem se podílela na ochraně mláďat mořských želv (o tom se můžete dozvědět víc v tomhle článku). Zážitky z těchto projektů bych vám chtěla zprostředkovat a třeba vás i motivovat na podobný projekt vyjet.

Kromě cestování ráda čtu, nebo trávím čas v přírodě. Baví mne sporty, ze všech nejvíc jóga. ❤️

Doufám, že zde na blogu najdete zajímavé a pro vás přínosné informace, nebo se alespoň při čtení pobavíte.

        A.

O mně blog by Anna

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..